Dzięki prężnemu rozwojowi, firma powstała w 2005 roku, była w stanie stać się znaczącym graczem na rynku automatycznych ekspresów do kawy. Niemiecka dokładność oraz jakość wykonania, idealnie współgra z włoską tradycją parzenia kawy. Szeroka dostępność gotowych programów kawowych oraz możliwość ich definiowania, pozwolą szybko i prosto przygotować zarówno poranne cappuccino, jak i popołudniowe espresso.

Przez ostatnie kilka lat, bardzo mocno rozbudowała się oferta tego producenta, co znacząco ułatwia wybranie, dobranego do indywidualnych potrzeb, ekspresu do kawy Nivona. W swojej ofercie firma ta posiada obecnie 5 serii, od modeli bardziej domowych, po maszyny przeznaczone dla branży gastronomicznej i biurowej. Niezależnie więc, czy ktoś poszukuje maszyny do domu, czy do zakładu pracy, znajdzie w tej ofercie produkt dopasowany do jego potrzeb.

Ekspres Nivona do domu

Pomimo, że seria 600 (na przykład model 670) jest tańszą i stosunkowo prostszą konstrukcją, to oferuje niezawodność droższych modeli. Dzięki możliwości stopniowego regulowania temperatury parzenia kawy oraz wbudowanemu stożkowemu młynkowi ze stali nierdzewnej, można osiągnąć smak i zapach kawy jak w najlepszych kawiarniach. Moc blisko 1,5 kW oraz 15 bar ciśnienia w połączeniu z Bluetooth umili każdy poranek.

Przemysłowy ekspres do kawy Nivona

Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów, (na przykładzie serii 900) Nivona ekspresy do kawy ( https://caffegrano.pl/kategoria-produktu/ekspresy-do-kawy/nivona/ ) oferują trwałość i niezawodność urządzeń, pomimo wykorzystania przemysłowego, np. w biurach, gdzie dzienna ilość przyrządzanych kaw potrafi przekroczyć miesięczne użycie maszyn domowych. Dzięki automatycznemu czyszczeniu systemu mlecznego oraz wyjmowanej jednostce do zaparzania kawy, można bez problemu utrzymać ekspres do kawy Nivona w należytej czystości i higienie, a masywna, prawie 15 kg konstrukcja, zapewni stabilność i bezpieczeństwo w firmowej kuchni.

Globalnie, czym się wyróżniają?

Ekspresy Nivona zdecydowanie wyróżnia jakość wykonania, niezależna od rangi modelu. Nieważne, czy wybór padnie na model podstawowy, czy z najwyższej półki, zawsze elementy stalowe ekspresu (mające kontakt z przygotowywanym naparem) będą wykonane ze stali nierdzewnej. Wszystkie Nivona ekspresy do kawy, w standardzie posiadają wyświetlacz cyfrowy lub TFT, a to wszystko w połączeniu z możliwością programowania własnych profili kawowych oraz łącznością Bluetooth, stwarza możliwość delektowania się najlepsza kawą w domowych i biurowych warunkach.

You May Also Like

Piekarnik zaczyny dymić i wydzielać nieprzyjemny zapach. Możliwe przyczyny

Czas przygotować jakieś jedzenie. Wybierasz małe naczynie do podgrzania w piekarniku. Jednak…

Okna dwuszybowe

Okna dwuszybowe (jednokomorowe) wyposażone są w dwie tafle szyb, oddzielone hermetycznie zamkniętą…

Dlaczego warto wybrać rolety podtynkowe?

Rolety zewnętrzne zapewniają doskonałą ochronę termiczną. Latem zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu, z kolei…

Czytnik linii papilarnych. Gdzie najlepiej stosować?

Wiele mówi się ostatnio o czytnikach linii papilarnych – jest ku temu…