Kłopoty z parkowaniem – codzienność w dużych miastach

Intensywny ruch i zakorkowane ulice to dla kierowców w dużych miastach chleb powszedni. Trudności ze znalezieniem miejsca, gdzie można zostawić samochód, powodują dodatkowe utrudnienia – często bowiem auta pozostawiane są tam, gdzie niekoniecznie jest to dozwolone, np. na chodnikach czy trawnikach. Kierowcy często korzystają też z płatnych parkingów, niemniej czasami brakuje im drobnych, aby uiścić opłatę w parkometrze. Inna sprawa to taka, że ceny za postój na płatnych parkingach są wysokie, ponieważ trzeba płacić za każdą rozpoczętą godzinę postoju, a nie za realny jego czas. Z tego też względu aplikacja na parkometry AnyPark (wcześniej znana pod nazwą Pango) może się tu okazać niezwykle pomocna.

Parkowanie z aplikacją – jak to wygląda w praktyce?

Aplikację, o której mowa powyżej, wystarczy zainstalować na smartfonie i zarejestrować się w niej. Po aktywacji konta kierowca uzyskuje dostęp do wszystkich funkcji, jakie oferuje aplikacja – włącznie z opcją premium, dzięki której parkowanie staje się jeszcze prostsze. Największymi korzyściami płynącymi z jej posiadania jest to, że po pierwsze – za parkowanie da się płacić za pomocą telefonu komórkowego, a po drugie – kierowca płaci za realny czas postoju. Nie ma również najmniejszego kłopotu z przedłużeniem parkowania oraz wyborem sposobu naliczania opłat bez żadnych limitów – wszystko to można uczynić z poziomu aplikacji.

Głównymi przesłankami, dla których kierowcy decydują się na zainstalowanie na swoich smartfonach aplikacji do parkowania, jest wygoda. To dobra metoda na zaoszczędzenie cennego czasu oraz pieniędzy. Użytkownikami aplikacji mogą być zarówno osoby prywatne, jak i prowadzące działalność gospodarczą.

You May Also Like

Pióra do wycieraczek – kompedium wiedzy

Sprawnie działające wycieraczki są niezwykle ważne dla naszego bezpieczeństwa. Tymczasem większość z…

Naprawa szyby samochodowej – samodzielnie czy w profesjonalnym serwisie?

Do uszkodzenia szyby samochodowej może dojść z wielu przyczyn. Najczęściej jednak mamy…

Środki do czyszczenia opon i felg – co się sprawdza?

Pielęgnacja opon i felg jest kluczowa nie tylko dla wyglądu samochodu, ale…

Czy warto kupić używany samochód z salonu?

Używany samochód z salonu – gwarancja plus pełna dokumentacja Jednym z największych…