Oto garść porad, które sprawią, że twoje usta będą pięknie wyglądać nawet w zimie. Szczególnie warto zadbać o usta, ponieważ są tym co rzuca się w oczy, w pierwsze sekundy patrzenia na twarz. Dlatego kilka cennych porad na piękno ust w zimę jest szczególnie polecane tym, którzy lubią czuć się komfortowo i atrakcyjnie.

W zimę wrogiem pięknych ust jest zimny wiatr, wówczas wargi stają się przesuszone i spierzchnięte. Taki stan można bardzo łatwo i tanio wyleczyć. Kup pomarańczę, a następnie utnij z niej plasterek i sparz go. Poczekaj aż nieco ostygnie i przyłóż do ust. Po kilku minutach twoje usta powinny poczuć komfort, a w dotyku powinny być wygładzone. Jeżeli to dla ciebie nadal za trudne to podobny efekt uzyskasz nawilżając płatek kosmetyczny zimną wodą mineralną.

Jeżeli podczas spaceru zauważysz, że twoje usta pękają albo stają się mocno wysuszone, to wiedz, że to normalna sprawa, gdyż słońce i mróz mają takie działania, nie martw się, ponieważ istnieje na to bardzo prosty sposób. Na usta, zarówno na noc jak i rano przed wyjściem, nałóż grubą warstwę cukru pudru. Jeżeli boisz się, że od słodkiego coś ci się stanie, to wypróbuj zamiast cukru pudru – oliwę lub olejek rycynowy i często w ciągu dnia wcieraj go na wargi.

W zimę mniej się ruszamy, bardziej stresujemy i bywamy zmęczeni. Działa tak na człowieka aura, która jest spowodowana brakiem słońca. Takie objawy powodują również niezdrowy kolor warg. Jeżeli chcesz przywrócić zdrowy wygląd ust wystarczy, że przez 2 minuty będziemy masować usta za pomocą szczoteczki, najlepiej miękkiej, którą nasączymy zimną wodą.

Taka garść kilku cennych porad na piękno ust w zimę na pewno przysporzy wiele pożytku higieniczno- atrakcyjnego. Usta są wizytówką każdego człowieka, niestety zawsze, niezależnie od pory roku. O usta warto zadbać zawsze.

You May Also Like

Co zrobić z niechcianym tatuażem – zatuszować czy usunąć?

Tatuaże to bardzo popularna ozdoba ciała. Coraz więcej osób decyduje się na…

Objawy salmonelli

Salmonella to rodzaj bakterii, które wywołują zatrucia pokarmowe. Można się nimi zarazić…

Na czym polega terapia szumów usznych?

Szum uszny to problem złożony i niestety niezwykle trudny w całkowitym wyleczeniu…

Skutki cyberprzemocy wśród nastolatków – jak chronić swoje dziecko?

Na młodych internautów czyha wiele zagrożeń. Cyberprzemoc może przybierać różne formy i…