Connect with us

Zdrowie i uroda

Kilka cennych porad na piękno ust w zimę

Published

on

uroda

Oto garść porad, które sprawią, że twoje usta będą pięknie wyglądać nawet w zimie. Szczególnie warto zadbać o usta, ponieważ są tym co rzuca się w oczy, w pierwsze sekundy patrzenia na twarz. Dlatego kilka cennych porad na piękno ust w zimę jest szczególnie polecane tym, którzy lubią czuć się komfortowo i atrakcyjnie.

W zimę wrogiem pięknych ust jest zimny wiatr, wówczas wargi stają się przesuszone i spierzchnięte. Taki stan można bardzo łatwo i tanio wyleczyć. Kup pomarańczę, a następnie utnij z niej plasterek i sparz go. Poczekaj aż nieco ostygnie i przyłóż do ust. Po kilku minutach twoje usta powinny poczuć komfort, a w dotyku powinny być wygładzone. Jeżeli to dla ciebie nadal za trudne to podobny efekt uzyskasz nawilżając płatek kosmetyczny zimną wodą mineralną.

Jeżeli podczas spaceru zauważysz, że twoje usta pękają albo stają się mocno wysuszone, to wiedz, że to normalna sprawa, gdyż słońce i mróz mają takie działania, nie martw się, ponieważ istnieje na to bardzo prosty sposób. Na usta, zarówno na noc jak i rano przed wyjściem, nałóż grubą warstwę cukru pudru. Jeżeli boisz się, że od słodkiego coś ci się stanie, to wypróbuj zamiast cukru pudru – oliwę lub olejek rycynowy i często w ciągu dnia wcieraj go na wargi.

W zimę mniej się ruszamy, bardziej stresujemy i bywamy zmęczeni. Działa tak na człowieka aura, która jest spowodowana brakiem słońca. Takie objawy powodują również niezdrowy kolor warg. Jeżeli chcesz przywrócić zdrowy wygląd ust wystarczy, że przez 2 minuty będziemy masować usta za pomocą szczoteczki, najlepiej miękkiej, którą nasączymy zimną wodą.

Taka garść kilku cennych porad na piękno ust w zimę na pewno przysporzy wiele pożytku higieniczno- atrakcyjnego. Usta są wizytówką każdego człowieka, niestety zawsze, niezależnie od pory roku. O usta warto zadbać zawsze.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zdrowie i uroda

Dobry trener personalny

Published

on

By

Trener personalny

Treningi personalne cieszą się coraz większą popularnością. Klienci doceniają korzyści płynące z tego typu treningów. Pozwalają zaoszczędzić czas, dostosować terminy do własnych potrzeb oraz co najważniejsze wykorzystać wiedzę trenera dla uzyskania jak najlepszego efektu. Trener personalny musi być dobry, tylko co to właściwie oznacza ?

Jak jesteśmy chorzy szukamy dobrego lekarza, który nam pomoże. Jak zepsuje nam się samochód to mamy nadzieję, że mechanik go tak naprawi, że się nie zepsuje po kilku przejechanych kilometrach. Dobry trener powinien zacząć współpracę od solidnego wywiadu. Wypytać klienta o jego oczekiwania, przeszłość sportową, aktywność codzienną czy nawet o pozycje w jakich spędza większość czasu (np. praca za biurkiem. stanie czy jazda samochodem). Następnie warto aby trener sprawdził ogólną sprawność oraz zakres ruchomości stawów klienta. Dopiero z taką wiedzą jest w stanie zaproponować plan treningowy, który może ale nie musi pokrywać się z oczekiwaniami. Dobry trener nie proponuje tego co oczekuje klient tylko to co jest dla niego najlepsze. Ważne aby potrafił to uzasadnić. Trening powinien mieć mierzalną progresję – czyli dawać możliwość zmierzenia konkretnych postępów np. zwiększenie liczby podciągnięć czy ciężaru w martwym ciągu. Podczas sesji treningowych trener musi być zaangażowany całym sobą i dokładnie pilnować techniki wykonywania ćwiczeń. Powinien mobilizować do wykonania treningu w sposób dostosowany do oczekiwań. Nie każdy lubi jak się na niego krzyczy, a inni tego bardzo potrzebują. Czy to oznacza, że nie można z trenerem porozmawiać ? Oczywiście, że można ale wyłącznie wtedy oraz w sposób, który nie wpływa na efektywność treningu. Dobry trener również i tego przypilnuje.

Continue Reading

Trending

Copyright © 2017