Dzięki prężnemu rozwojowi, firma powstała w 2005 roku, była w stanie stać się znaczącym graczem na rynku automatycznych ekspresów do kawy. Niemiecka dokładność oraz jakość wykonania, idealnie współgra z włoską tradycją parzenia kawy. Szeroka dostępność gotowych programów kawowych oraz możliwość ich definiowania, pozwolą szybko i prosto przygotować zarówno poranne cappuccino, jak i popołudniowe espresso.

Przez ostatnie kilka lat, bardzo mocno rozbudowała się oferta tego producenta, co znacząco ułatwia wybranie, dobranego do indywidualnych potrzeb, ekspresu do kawy Nivona. W swojej ofercie firma ta posiada obecnie 5 serii, od modeli bardziej domowych, po maszyny przeznaczone dla branży gastronomicznej i biurowej. Niezależnie więc, czy ktoś poszukuje maszyny do domu, czy do zakładu pracy, znajdzie w tej ofercie produkt dopasowany do jego potrzeb.

Ekspres Nivona do domu

Pomimo, że seria 600 (na przykład model 670) jest tańszą i stosunkowo prostszą konstrukcją, to oferuje niezawodność droższych modeli. Dzięki możliwości stopniowego regulowania temperatury parzenia kawy oraz wbudowanemu stożkowemu młynkowi ze stali nierdzewnej, można osiągnąć smak i zapach kawy jak w najlepszych kawiarniach. Moc blisko 1,5 kW oraz 15 bar ciśnienia w połączeniu z Bluetooth umili każdy poranek.

Przemysłowy ekspres do kawy Nivona

Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów, (na przykładzie serii 900) Nivona ekspresy do kawy ( https://caffegrano.pl/kategoria-produktu/ekspresy-do-kawy/nivona/ ) oferują trwałość i niezawodność urządzeń, pomimo wykorzystania przemysłowego, np. w biurach, gdzie dzienna ilość przyrządzanych kaw potrafi przekroczyć miesięczne użycie maszyn domowych. Dzięki automatycznemu czyszczeniu systemu mlecznego oraz wyjmowanej jednostce do zaparzania kawy, można bez problemu utrzymać ekspres do kawy Nivona w należytej czystości i higienie, a masywna, prawie 15 kg konstrukcja, zapewni stabilność i bezpieczeństwo w firmowej kuchni.

Globalnie, czym się wyróżniają?

Ekspresy Nivona zdecydowanie wyróżnia jakość wykonania, niezależna od rangi modelu. Nieważne, czy wybór padnie na model podstawowy, czy z najwyższej półki, zawsze elementy stalowe ekspresu (mające kontakt z przygotowywanym naparem) będą wykonane ze stali nierdzewnej. Wszystkie Nivona ekspresy do kawy, w standardzie posiadają wyświetlacz cyfrowy lub TFT, a to wszystko w połączeniu z możliwością programowania własnych profili kawowych oraz łącznością Bluetooth, stwarza możliwość delektowania się najlepsza kawą w domowych i biurowych warunkach.

You May Also Like

Rododendron: Barwny akcent w ogrodzie

Rododendrony, znane również pod naukową nazwą Rhododendron, to rośliny, które swoim urokiem…

Puf, fotel, krzesło czy sofa?

Bez względu na to czy zdecydujesz się na sofę, fotel, czy puf,…

Markizy tarasowe: wolnostojące, kasetowe, czy półkasetowe? Poznaj różnice!

Gdy zastanawiamy się nad zakupem markizy tarasowej, możemy się zgubić wśród różnych…

Baterie trójdrożne? Dzięki nim filtrujesz wodę wtedy, gdy tego potrzebujesz!

Smaczna i czysta woda prostu z kranu? Filtrowanie przepływowe wody staje się…