Kłopoty z parkowaniem – codzienność w dużych miastach

Intensywny ruch i zakorkowane ulice to dla kierowców w dużych miastach chleb powszedni. Trudności ze znalezieniem miejsca, gdzie można zostawić samochód, powodują dodatkowe utrudnienia – często bowiem auta pozostawiane są tam, gdzie niekoniecznie jest to dozwolone, np. na chodnikach czy trawnikach. Kierowcy często korzystają też z płatnych parkingów, niemniej czasami brakuje im drobnych, aby uiścić opłatę w parkometrze. Inna sprawa to taka, że ceny za postój na płatnych parkingach są wysokie, ponieważ trzeba płacić za każdą rozpoczętą godzinę postoju, a nie za realny jego czas. Z tego też względu aplikacja na parkometry AnyPark (wcześniej znana pod nazwą Pango) może się tu okazać niezwykle pomocna.

Parkowanie z aplikacją – jak to wygląda w praktyce?

Aplikację, o której mowa powyżej, wystarczy zainstalować na smartfonie i zarejestrować się w niej. Po aktywacji konta kierowca uzyskuje dostęp do wszystkich funkcji, jakie oferuje aplikacja – włącznie z opcją premium, dzięki której parkowanie staje się jeszcze prostsze. Największymi korzyściami płynącymi z jej posiadania jest to, że po pierwsze – za parkowanie da się płacić za pomocą telefonu komórkowego, a po drugie – kierowca płaci za realny czas postoju. Nie ma również najmniejszego kłopotu z przedłużeniem parkowania oraz wyborem sposobu naliczania opłat bez żadnych limitów – wszystko to można uczynić z poziomu aplikacji.

Głównymi przesłankami, dla których kierowcy decydują się na zainstalowanie na swoich smartfonach aplikacji do parkowania, jest wygoda. To dobra metoda na zaoszczędzenie cennego czasu oraz pieniędzy. Użytkownikami aplikacji mogą być zarówno osoby prywatne, jak i prowadzące działalność gospodarczą.

You May Also Like

Jak kupować odzież na motocykl?

Odpowiednia odzież jest niezbędna do bezpiecznej jazdy motocyklem. Rynkowa oferta w tym…

Leasing używanego auta – co trzeba wiedzieć?

Zakup samochodu na własność nie jedynym sposobem na korzystanie z niego. Istnieją…

Z czego wynika popularność kombajnów marki Bizon w Polsce?

Pomimo dostępu do wielu kombajnów z zagranicy, wciąż sporą popularnością cieszą się…

Czy warto kupić używany samochód z salonu?

Używany samochód z salonu – gwarancja plus pełna dokumentacja Jednym z największych…