Wąski pokład łodzi, niewystarczające umiejętności, napotkanie przeszkody – to tylko niektóre z czynników mogących spowodować wywrócenie się kajaka podczas wodowania. Jeżeli chcesz mieć swoje drogocenne drobiazgi zawsze przy sobie, ale martwisz się, że mogą kompletnie zmoknąć, zaopatrz się w dobrej jakości worki wodoszczelne na kajak. Gdzie takie znaleźć?

Worki wodoszczelne na kajak marki Aquarius

Aquarius to polska firma , która jest obecna na polskim rynku już od kilkudziesięciu lat. Produkty tej marki cieszą się ogromną popularnością wśród właścicieli wypożyczalni sprzętów wodnych. W ofercie Aquariusa znajdziesz kajaki z kompozytów węglowych klasy premium, atestowane kamizelki ratunkowe i asekuracyjne oraz etui i worki wodoszczelne na kajak dostępne pod marką własną o nazwie “GoPack”.

Produkty z serii GoPack

Worki wodoszczelne na kajak GoPack występują w wielu różnych wariantach pojemnościowych (od malutkich 2-litrowych na drobiazgi do dużych, 50-litrowych, mogących pomieścić śpiwór) i kolorystycznych (dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie). Producent daje gwarancję odporności na działanie wody, promieni UV, pyłu oraz kurzu. Świetnie sprawdzą się podczas występowania niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki załączonym paskom worki te można nosić jako plecak. Jak ich używać? Wystarczy go zapełnić swoimi rzeczami, zrolować trzykrotnie i zapiąć klamrę. Prawda, że to dziecinnie proste?

Zagraniczni producenci

Światowej sławy producentem akcesoriów wodoszczelnych jest marka Over Board. Co prawda cenowo wygląda to nieco mniej korzystnie niż w przypadku wspomnianego wyżej Aquariusa, jednak trzeba przyznać, że każdy produkt sygnowany tą marką staje na wysokości zadania. Ponadto, jeżeli interesują Cię worki wodoszczelne na kajak, możesz zainteresować się ofertą Sea to Summit lub NRS. Nie uważam jednak, by nasz rodzimy Aquarius jakkolwiek odstawał od nich pod względem jakości produkowanych dóbr. Zawsze zachęcam do wspierania polskiej gospodarki.

Gdzie kupić worki wodoszczelne na kajak?

W miejscu specjalizującym się dystrybucją sprzętu wodnego. Gdzie takie znaleźć? Chociażby w Internecie. Strona gosup.pl to sklep internetowy, w ofercie którego znajdują się nie tylko worki wodoszczelne na kajak, ale także wiele innych przydatnych sprzętów i akcesoriów. Znajdziesz tam produkty wszystkich wspomnianych wyżej marek. Skorzystaj z atrakcyjnych, przystępnych cen i przygotuj się na następny sezon już teraz.

You May Also Like

Jurajskie atrakcje. Pustynia Błędowska

Pustynia Błędowska to jedna z ważniejszych atrakcji przyrodniczych na pograniczu województw śląskiego…

Łożyska i hamulce w rowerze. Na co zwrócić uwagę?

Zbliża się wiosenny sezon rowerowy,a Twój rower nie miał jeszcze przeglądu? Pewnie…

Rzym – co warto zobaczyć?

Jest częstym celem turystów odwiedzających Włochy, a wycieczki po jego terenie od…

5 unikatowych i mało znanych atrakcji północnej Polski

Odkryj nieznane: 5 unikatowych atrakcji północnej Polski Cześć! Czy zastanawiałeś się kiedyś,…