Oto garść porad, które sprawią, że twoje usta będą pięknie wyglądać nawet w zimie. Szczególnie warto zadbać o usta, ponieważ są tym co rzuca się w oczy, w pierwsze sekundy patrzenia na twarz. Dlatego kilka cennych porad na piękno ust w zimę jest szczególnie polecane tym, którzy lubią czuć się komfortowo i atrakcyjnie.

W zimę wrogiem pięknych ust jest zimny wiatr, wówczas wargi stają się przesuszone i spierzchnięte. Taki stan można bardzo łatwo i tanio wyleczyć. Kup pomarańczę, a następnie utnij z niej plasterek i sparz go. Poczekaj aż nieco ostygnie i przyłóż do ust. Po kilku minutach twoje usta powinny poczuć komfort, a w dotyku powinny być wygładzone. Jeżeli to dla ciebie nadal za trudne to podobny efekt uzyskasz nawilżając płatek kosmetyczny zimną wodą mineralną.

Jeżeli podczas spaceru zauważysz, że twoje usta pękają albo stają się mocno wysuszone, to wiedz, że to normalna sprawa, gdyż słońce i mróz mają takie działania, nie martw się, ponieważ istnieje na to bardzo prosty sposób. Na usta, zarówno na noc jak i rano przed wyjściem, nałóż grubą warstwę cukru pudru. Jeżeli boisz się, że od słodkiego coś ci się stanie, to wypróbuj zamiast cukru pudru – oliwę lub olejek rycynowy i często w ciągu dnia wcieraj go na wargi.

W zimę mniej się ruszamy, bardziej stresujemy i bywamy zmęczeni. Działa tak na człowieka aura, która jest spowodowana brakiem słońca. Takie objawy powodują również niezdrowy kolor warg. Jeżeli chcesz przywrócić zdrowy wygląd ust wystarczy, że przez 2 minuty będziemy masować usta za pomocą szczoteczki, najlepiej miękkiej, którą nasączymy zimną wodą.

Taka garść kilku cennych porad na piękno ust w zimę na pewno przysporzy wiele pożytku higieniczno- atrakcyjnego. Usta są wizytówką każdego człowieka, niestety zawsze, niezależnie od pory roku. O usta warto zadbać zawsze.

You May Also Like

Jak radzić sobie z nadpotliwością? Czy to możliwe?

Stres, intensywny styl życia, ale też niewłaściwa dieta – to wszystko wzmaga…

Nowoczesna medycyna estetyczna – jak zabiegi oferowane przez Badent mogą zmienić Twoje życie

Dzięki klinikom takim jak Badent, każdy ma szansę poczuć się lepiej we…

Laser frakcyjny — jakie zabiegi możesz dzięki niemu wykonać?

Nie bez powodu lasery kosmetyczne w ostatnim czasie cieszą się niesłabnącą popularnością…

Wpływ kwasów omega-3 na mózg

Omega 3 – naturalne dobro dla Twojego mózgu W dzisiejszych czasach, coraz…