Torebka wodoszczelna to akcesorium, które znajdzie zastosowanie o każdej porze roku. Latem ochroni swoją zawartość przed pyłem, plażowym piaskiem i oczywiście wodą, jeżeli osoba użytkująca ją jest amatorem sportów wodnych. W pozostałych okresach sprawdzi się podczas pieszych bądź rowerowych wędrówek, kiedy to warunki atmosferyczne są mniej sprzyjające. Jakie etui wybrać?

Zaufaj sprawdzonej marce

Do czego miałaby Ci służyć torebka wodoszczelna? Prawdopodobnie do ochrony wartościowych przedmiotów, takich jak dokumenty, gotówka, sprzęty elektroniczne. Szczególnie dla tych ostatnich niewielka ilość wody może okazać się zgubna: telefon bądź tablet przestaje działać, a karta gwarancyjna w takim przypadku na niewiele się zdaje (do uszkodzenia doszło z Twojej winy). Warto więc podkreślić, jak ważne zadanie ma spełniać torebka wodoszczelna: dzięki niej zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale także czas i nerwy, które straciłbyś próbując naprawić potencjalne szkody. Zaufaj sprawdzonej marce i zaopatrz się w etui od najlepszego producenta akcesoriów wodoszczelnych: Over Board.

Torebka wodoszczelna Over Board

Jest to stosunkowo młoda firma, która rozwija się prężnie na wszystkich kontynentach. Szturmem podbija światowy rynek akcesoriów wodoszczelnych. Została założona przez osoby czynnie uprawiające sporty wodne: nie mogąc znaleźć wystarczająco dobrych produktów, postanowili stworzyć własną działalność. I świetnie im to wychodzi! Co znajdziesz w ofercie marki? Torebki wodoszczelne (różnego rodzaju etui: na telefon, tablet, e-booka), większych rozmiarów torby (nawet takie o pojemności 130l), plecaki.

Torebka wodoszczelna Over Board – specyfikacja

Czym wyróżnia się torebka wodoszczelna marki Over Board?

  • Jest oznaczona klasą wodoszczelności. Większość z proponowanych przez markę etui gwarantuje 100% ochrony przed przeciekaniem nawet w przypadku całkowitego zanurzenia na głębokość 6m!
  • Wraz z zawartością unosi się na powierzchni wody (nie tonie)
  • Jeżeli chodzi o etui dedykowane wszelkiej elektronice – nie ogranicza funkcji dotykowych ekranu (możesz korzystać normalnie z tabletu bądź telefonu, a nawet robić podwodne zdjęcia)

Czy to wszystko nie brzmi wspaniale?

Czy torebka wodoszczelna jest droga?

Ależ skąd! Zajrzyj na stronę gokajak.com i przekonaj się, że wysokiej jakości torebka wodoszczelna to koszt rzędu 100/200 zł. Biorąc pod uwagę jej solidne wykonanie oraz funkcjonalność to naprawdę niewiele. Taki gadżet świetnie sprawdzi się także jako prezent na urodziny, imieniny bądź pod choinkę. Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą tego sklepu internetowego i specyfikacją produktów Over Board. Na pewno się nie zawiedziesz.

You May Also Like

Kopalnie Fosforytów na Świecie: Klucz do Globalnej Produkcji Nawozów

Fosforyty, naturalne złoża soli fosforanowych, odgrywają kluczową rolę w globalnej produkcji nawozów.…

Hale i namioty a opady śniegu

Przygotowanie przestrzeni magazynowej, wystawowej, czy targowej może się wiązać z zastosowaniem różnych…

Wyłącznik linkowy – zasada działania i zastosowanie w przemyśle

Zatrzymanie awaryjne jest bardzo istotną opcją w każdym zakładzie pracy. Dzięki niemu…

Optymalne wykorzystanie sprężarki powietrza – jak zwiększyć efektywność kompresora?

Sprężone powietrze pełni ważną funkcję w różnych cyklach produkcyjnych. W rozmaitych czynnościach…