Luksusowe samochody na brak zainteresowania narzekać nie mogą. Zakup takiego auta na własność nie zawsze jednak wchodzi w rachubę – głównie ze względów finansowych. Nie każdy może sobie pozwolić na taki nabytek – na szczęście jednak jest usługa wynajmu.

Samochody na minuty – zamiast taksówki lub tramwaju

Wynajem samochodów na minuty to obecnie jedna z najpopularniejszych usług transportowych, z której chętnie korzystają kierowcy w dużych miastach. Jest traktowana jako świetna alternatywa dla taksówek i komunikacji miejskiej. Firmy wynajmujące samochody na minuty udostępniają nowoczesne i funkcjonalne auta, które znakomicie nadają się do jazdy po mieście. Na ich flotę składają się również samochody luksusowe – Warszawa to jedno z najlepszych miast, gdzie nie ma problemu z korzystaniem z tego typu pojazdów w formule wynajmu minutowego.

Luksusowe samochody na minuty – jak wynająć?

Aby wynająć na minuty luksusowy samochodów, trzeba zainstalować na smartfonie aplikację Panek CarSharing i założyć w niej konto. Należy jednak brać poprawkę na konieczność sprostania określonym wymogom takim jak wydanie w aplikacji pewnej kwoty. Bez aplikacji nie da się otworzyć samochodu oraz zakończyć wynajmu. Służy ona także do lokalizowania wolnych aut, zgłaszania usterek oraz płacenia za przejazdy.

Luksusowe samochody na minuty – dlaczego warto?

Na wynajęcie luksusowego samochodu na minuty warto zdecydować się z paru powodów. Przede wszystkim jazda z aplikacją jest o tyle wygodna, że nie trzeba zawierać żadnych pisemnych umów – założenie i aktywacja konta klienta są równoznaczne z akceptacją warunków wynajmu. Prezentowana usługa to nie lada gratka dla wszystkich kierowców, którzy marzą o tym, aby zasiąść za kółkiem luksusowego samochodu bez konieczność kupowania go na własność. Kierowca płaci jedynie za realnie pokonany dystans oraz za czas przejazdu, nie martwiąc się przy tym o kwestie związane z tankowaniem, ubezpieczeniem czy serwisem. W ten sposób można też przetestować wybrany model przed dokonaniem zakupu.

You May Also Like

Jaki zestaw naprawczy do opon wybrać?

Coraz więcej samochodów nie jest już fabrycznie wyposażona w koło zapasowe. Producenci…

Zabytkowy samochód na ślub – jak wypożyczyć w Krakowie?

Zabytkowe samochody mają wielu zwolenników na całym świecie, w tym również i…

Co musisz kupić do swojego kampera

Kampery to idealne rozwiązanie dla miłośników swobodnych podróży. Na kilka tygodni bądź…

Czy warto kupić używany samochód z salonu?

Używany samochód z salonu – gwarancja plus pełna dokumentacja Jednym z największych…