Luksusowe samochody na brak zainteresowania narzekać nie mogą. Zakup takiego auta na własność nie zawsze jednak wchodzi w rachubę – głównie ze względów finansowych. Nie każdy może sobie pozwolić na taki nabytek – na szczęście jednak jest usługa wynajmu.

Samochody na minuty – zamiast taksówki lub tramwaju

Wynajem samochodów na minuty to obecnie jedna z najpopularniejszych usług transportowych, z której chętnie korzystają kierowcy w dużych miastach. Jest traktowana jako świetna alternatywa dla taksówek i komunikacji miejskiej. Firmy wynajmujące samochody na minuty udostępniają nowoczesne i funkcjonalne auta, które znakomicie nadają się do jazdy po mieście. Na ich flotę składają się również samochody luksusowe – Warszawa to jedno z najlepszych miast, gdzie nie ma problemu z korzystaniem z tego typu pojazdów w formule wynajmu minutowego.

Luksusowe samochody na minuty – jak wynająć?

Aby wynająć na minuty luksusowy samochodów, trzeba zainstalować na smartfonie aplikację Panek CarSharing i założyć w niej konto. Należy jednak brać poprawkę na konieczność sprostania określonym wymogom takim jak wydanie w aplikacji pewnej kwoty. Bez aplikacji nie da się otworzyć samochodu oraz zakończyć wynajmu. Służy ona także do lokalizowania wolnych aut, zgłaszania usterek oraz płacenia za przejazdy.

Luksusowe samochody na minuty – dlaczego warto?

Na wynajęcie luksusowego samochodu na minuty warto zdecydować się z paru powodów. Przede wszystkim jazda z aplikacją jest o tyle wygodna, że nie trzeba zawierać żadnych pisemnych umów – założenie i aktywacja konta klienta są równoznaczne z akceptacją warunków wynajmu. Prezentowana usługa to nie lada gratka dla wszystkich kierowców, którzy marzą o tym, aby zasiąść za kółkiem luksusowego samochodu bez konieczność kupowania go na własność. Kierowca płaci jedynie za realnie pokonany dystans oraz za czas przejazdu, nie martwiąc się przy tym o kwestie związane z tankowaniem, ubezpieczeniem czy serwisem. W ten sposób można też przetestować wybrany model przed dokonaniem zakupu.

You May Also Like

Podstawowe odmiany OFF ROADu

OFF ROAD to nic innego jak emocjonująca jazda po bezdrożach. Odbywa się…

Jaki zestaw naprawczy do opon wybrać?

Coraz więcej samochodów nie jest już fabrycznie wyposażona w koło zapasowe. Producenci…

Jak ułatwić sobie parkowanie w miastach?

Kłopoty z parkowaniem – codzienność w dużych miastach Intensywny ruch i zakorkowane…

Jak kupować odzież na motocykl?

Odpowiednia odzież jest niezbędna do bezpiecznej jazdy motocyklem. Rynkowa oferta w tym…