Zakup nowego mieszkania w Warszawie jest z wielu powodów znakomitą lokatą kapitału. Nie ma ryzyka, że wraz z upływem czasu straci na wartości – zawsze można je wynająć lub sprzedać i sporo na tym zarobić. Jakie lokale wzbudzają zatem wśród nabywców największe zainteresowanie?

Kawalerki wciąż na topie!

Osoby decydujące się na zakup nowego mieszkania w Warszawie bardzo często wybierają kawalerki. Na ich korzyść przemawia kilka ważnych przesłanek. Są strzałem w dziesiątkę dla nabywców dysponujących nieco skromniejszym budżetem. Kawalerka znakomicie sprawdza się w roli pierwszego mieszkania. Idealnie nadaje się również na wynajem – w stolicy to właśnie takie nieruchomości są najbardziej poszukiwanie przez najemców. Warto przy tej okazji wspomnieć o mikro kawalerkach, których powierzchnia wynosi z reguły kilkanaście metrów kwadratowych. Są to niezwykle popularne lokale – głównie dzięki atrakcyjnym cenom.

Apartament – ten nabytek się opłaca!

W przypadku apartamentów na uwagę zasługuje ich rosnący udział w rynku nieruchomości nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Duża przestrzeń, wygodna lokalizacja, funkcjonalność i wysokie walory estetyczne – tym właśnie wyróżniają apartamenty wysoki standard. Warszawa daje pod tym względem naprawdę ogromne możliwości wyboru. Wielu klientów formy deweloperskiej Ronson kupuje apartamenty z myślą o wynajmie, niemniej taka oferta jest skierowana do dość specyficznego grona odbiorców.

Duże mieszkania – najlepiej z balkonem lub ogrodem

Pandemia koronawirusa przełożyła się na zwiększenie popytu na mieszkania o metrażu powyżej 50 m kw. Konieczność częstego pozostawania w domu i spędzania większej ilości czasu z pozostałymi domownikami uzmysłowiła Polakom, jak ważne jest posiadanie w mieszkaniu miejsca tylko dla siebie. Balkon czy dostęp do ogródka jest mile widziany. To dodatkowa przestrzeń, która daje możliwość wytchnienia po ciężkim dniu. Bardzo dobrze, jeśli blisko osiedla znajdują się zielone tereny rekreacyjne, gdzie można aktywnie spędzać wolny czas.

You May Also Like

Polski producent mebli giętych – Paged. Ponad 140 lat wspaniałej historii.

Poznaj jednego z najlepszych polskich producentów mebli giętych. Firmę, która z powodzeniem…

Stwórz idealne okna dla swojego domu z konfiguratorem okien PCV

Czy marzyłeś kiedyś o idealnych oknach, które będą doskonale pasować do Twojego…

Lampy do sypialni – poznaj aktualne trendy

Stworzenie funkcjonalnej sypialni to duże wyzwanie. Czy modne rozwiązania są również praktyczne?…

Podłączenie płyty indukcyjnej to zadanie dla uprawnionego elektryka

Zakup nowej kuchenki indukcyjnej wiąże się z obowiązkiem prawidłowego podłączenia płyty indukcyjnej…