Zakup nowego mieszkania w Warszawie jest z wielu powodów znakomitą lokatą kapitału. Nie ma ryzyka, że wraz z upływem czasu straci na wartości – zawsze można je wynająć lub sprzedać i sporo na tym zarobić. Jakie lokale wzbudzają zatem wśród nabywców największe zainteresowanie?

Kawalerki wciąż na topie!

Osoby decydujące się na zakup nowego mieszkania w Warszawie bardzo często wybierają kawalerki. Na ich korzyść przemawia kilka ważnych przesłanek. Są strzałem w dziesiątkę dla nabywców dysponujących nieco skromniejszym budżetem. Kawalerka znakomicie sprawdza się w roli pierwszego mieszkania. Idealnie nadaje się również na wynajem – w stolicy to właśnie takie nieruchomości są najbardziej poszukiwanie przez najemców. Warto przy tej okazji wspomnieć o mikro kawalerkach, których powierzchnia wynosi z reguły kilkanaście metrów kwadratowych. Są to niezwykle popularne lokale – głównie dzięki atrakcyjnym cenom.

Apartament – ten nabytek się opłaca!

W przypadku apartamentów na uwagę zasługuje ich rosnący udział w rynku nieruchomości nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Duża przestrzeń, wygodna lokalizacja, funkcjonalność i wysokie walory estetyczne – tym właśnie wyróżniają apartamenty wysoki standard. Warszawa daje pod tym względem naprawdę ogromne możliwości wyboru. Wielu klientów formy deweloperskiej Ronson kupuje apartamenty z myślą o wynajmie, niemniej taka oferta jest skierowana do dość specyficznego grona odbiorców.

Duże mieszkania – najlepiej z balkonem lub ogrodem

Pandemia koronawirusa przełożyła się na zwiększenie popytu na mieszkania o metrażu powyżej 50 m kw. Konieczność częstego pozostawania w domu i spędzania większej ilości czasu z pozostałymi domownikami uzmysłowiła Polakom, jak ważne jest posiadanie w mieszkaniu miejsca tylko dla siebie. Balkon czy dostęp do ogródka jest mile widziany. To dodatkowa przestrzeń, która daje możliwość wytchnienia po ciężkim dniu. Bardzo dobrze, jeśli blisko osiedla znajdują się zielone tereny rekreacyjne, gdzie można aktywnie spędzać wolny czas.

You May Also Like

Dlaczego warto mieć automatyczną bramę garażową?

Zautomatyzowanie procesów otwierania i zamykania bram garażowych jest doskonałym pomysłem. Szczególnie zimą…

Ile kosztuje pergola?

Pergole stanowią funkcjonalną i praktyczną osłonę tarasu. Pergola jest zarówno osłoną przeciwsłoneczną,…

Dlaczego warto wybrać rolety podtynkowe?

Rolety zewnętrzne zapewniają doskonałą ochronę termiczną. Latem zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu, z kolei…

Puf, fotel, krzesło czy sofa?

Bez względu na to czy zdecydujesz się na sofę, fotel, czy puf,…