W poszukiwaniu oryginalnego pomysłu na prezent nie tylko dla mężczyzny, warto zwrócić uwagę np. na możliwość zakupienia vouchera na pełną emocji jazdę samochodem Audi R8. Tego rodzaju upominek na pewno spotka się z uznaniem zarówno kierowcy, który chciałby osobiście poprowadzić ten niezwykły pojazd, jak i osoby chętnej na przejechanie się nim jako pasażer.

Jazda Audi R8 dostępna jest w wielu lokalizacjach w Polsce, dlatego ktoś obdarowany takim prezentowym voucherem, może sam wybrać, w którym mieście z dostępnych na liście, chciałby go zrealizować. Wybór Audi R8 to dla fanów motoryzacji prawdziwa gratka: silnik o mocy 316 kW, silnik V8, 4,2 litra i niesamowite osiągi to coś, co sprawi, że jazdę tym modelem zapamięta się na długo. Warto wiedzieć, że Audi R8 to samochód doceniany na torach wyścigowych, wielokrotnie obsypywany prestiżowymi nagrodami i wyróżniający się zarówno ergonomiczną sylwetką zewnętrzną, jak i wspaniałym komfortowym wnętrzem. Do tego zachowuje charakterystyczny, agresywny wygląd, który doceniają kierowcy kochający się w mocnych samochodem i szybkiej, zdecydowanej jeździe.

Prezent, jakim jest jazda Audi R8 można dostosować do swoich możliwości finansowych, wybierając np. jazdę wyłącznie jednego okrążenia po jednym ze specjalistycznych torów samochodowych, albo decydując się na wybór pełnych, sześciu okrążeń. To wspaniała zabawy i przygoda w jednym! Dodatkowo, do każdego zamówienia takiego prezentu dołączana jest karta rabatowa na kursy sportowe w specjalnych cenach.

You May Also Like

Środki do czyszczenia opon i felg – co się sprawdza?

Pielęgnacja opon i felg jest kluczowa nie tylko dla wyglądu samochodu, ale…

Pióra do wycieraczek – kompedium wiedzy

Sprawnie działające wycieraczki są niezwykle ważne dla naszego bezpieczeństwa. Tymczasem większość z…

Z czego wynika popularność kombajnów marki Bizon w Polsce?

Pomimo dostępu do wielu kombajnów z zagranicy, wciąż sporą popularnością cieszą się…

Jaki zestaw naprawczy do opon wybrać?

Coraz więcej samochodów nie jest już fabrycznie wyposażona w koło zapasowe. Producenci…