Kochasz szybką jazdę lub jesteś zapalonym fanem motoryzacji? Od zawsze interesują cię wyścigi samochodowe i osobiście chciałbyś poczuć się jak prawdziwy rajdowiec? A może znasz osobę o takich zamiłowaniach i chcesz jej sprawić niezapomniany prezent? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco, prezentem życia będzie jazda bolidem KTM X-Bow. KTM to doświadczona firma, która od lat pozwala na spełnienie marzenia jakim jest jazda po torze wyścigowym. Taka rozrywka jest szczególnie polecana osobom lubiącym sporty ekstremalne, ponieważ potężna dawka emocji gwarantowana! Bolidem KTM X-Bow można osiągnąć prędkość nawet 220km/h! Niesamowite, prawda?

Zapewniamy, że nasze pojazdy są w pełni bezpieczne i nic nie grozi naszym kierowcom na torze. Profesjonalni instruktorzy stale czuwają nad wszystkim i służą pomocą w razie wątpliwości. Przed rozpoczęciem jazdy, nasi uczestnicy są dokładnie szkoleni, dlatego nie ma się czego obawiać. Nasze pojazdy nie są skomplikowane i jeśli potrafi się jeździć zwykłym samochodem, na torze nie będzie się miało z tym większych problemów.

Posiadamy również w ofercie jazdę bolidem KTM X-Bow jako pasażer, jeśli uczestnik boi się samodzielnie zasiąść za kierownicą naszego pojazdu. Jest to jak najbardziej dobre rozwiązanie dla osoby niedoświadczonej, ponieważ po pierwszej przejażdżce z wykwalifikowanym kierowcą pozna prawdziwy smak szybkiej jazdy i być może pewnego zdecyduje się sam takim kierowcą zostać.

You May Also Like

Rozpoczynamy pisanie bloga, czy to trudne ??

Pisanie bloga może być ekscytującym i satysfakcjonującym doświadczeniem. Może też być trudnym…

Jak przyrządzić, oraz podawać kluski półfrancuskie?

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, w jaki odpowiedni sposób przyrządzić, oraz podawać kluski…

Sukienki: Ewolucyjne Opowieści Tkaniny

Jednym z najbardziej uniwersalnych symboli kobiecości na przestrzeni wieków były sukienki. Te…

Ubrania szyte w Polsce – najwyższa jakość w korzystnej cenie

Ubrania szyte w Polsce – najwyższa jakość w korzystnej cenie Każda z…