Każdy rodzic pragnie wybrać dla swojego dziecka najlepszą drogę edukacji. Skomplikowany, wieloetapowy proces nauczania rozpoczyna się już podczas wyboru przedszkola- to miejsce, w którym każdy Maluch poznaje świat, zdobywając podstawowe informacje niezbędne do dalszej nauki. Przedszkole niepubliczne Sunny Kids’ Academy w Kielcach to doskonały wybór dla każdego dziecka. Przyjrzyjmy się mu z bliska.

Przedszkole prywatne Sunny Kids’ Academy i jego charakterystyka

Przedszkole Kielce noszące nazwę Sunny Kids’ Academy  to miejsce, w którym uśmiech dziecka, jego zadowolenie oraz dobre samopoczucie stawiane jest zawsze na pierwszym miejscu. Przedszkole zlokalizowane jest przy ulicy Piekoszowskiej. Prężnie działa od 2015 roku, obserwując indywidualny rozwój każdego dziecka, pomagając mu poznawać podstawowe informacje i stworzyć właściwy “fundament”, który pozwoli na dalszą, efektywną naukę. W każdym dziecku drzemie ogromny potencjał, a Sunny Kids’ Academy poprzez pracę i indywidualne podejście, wydobywa z dziecka wszelkie uwarunkowania i predyspozycję. 

W przedszkolu pracuje zgrana, doświadczona kadra nauczycielska, która może poszczycić się solidnie ugruntowaną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Pracujący w naszym przedszkolu nauczyciele, to jednak przede wszystkim osoby z ogromną pasją, dla których nauka i opieka nad dziećmi w wieku 2,5- 6 lat, jest spełnieniem zawodowych marzeń. 

Dwujęzyczne przedszkole dla Twojego Malucha 

Sunny Kids’ Academy to przedszkole dwujęzyczne. W dzisiejszym świecie znajomość języków obcych jest jedną z najbardziej cennych umiejętności. Warto więc uczyć swoje dzieci języków obcych od najmłodszych lat. Codzienna nauka języka angielskiego pozwoli na doskonałe “osłuchanie się” dziecka, co będzie procentować w dalszym procesie edukacyjnym, jak również w dorosłym życiu zawodowym i prywatnym. Co więcej, takie rozwiązanie niejednokrotnie zniweluje stres i presję, która związana jest z późniejszą koniecznością nauki języka angielskiego.

Sunny Kids’ Academy to przedszkole prywatne dedykowane dla wszystkich Maluchów oraz ich Rodziców, którzy na pierwszym miejscu stawiają doskonałą zabawę, miłą atmosferę, jak również wysoki poziom edukacji.