Zabytkowe samochody mają wielu zwolenników na całym świecie, w tym również i w Polsce. Ich zakup wiąże się jednak ze sporym wydatkiem, ale można je wynająć – jedną z najlepszych ku temu okazji jest ślub.

Zabytkowe auto na ślub – dlaczego warto?

Ślub to uroczystość wymagająca specjalnej oprawy. Zabytkowy samochód pozwala podkreślić niezwykły charakter tego wydarzenia. Firmy specjalizujące się w wynajmie tego typu pojazdów funkcjonują m.in. w Krakowie. Wypożyczalnia samochodów, z którą klient nawiązuje współpracę, powinna mieć ofertę odpowiadającą jego indywidualnym potrzebom. Zabytkowy samochód pasuje praktycznie do każdej uroczystości ślubnej – można mieć całkowitą pewność co do efektu, jaki zapewni. Na taki wóz wszyscy zwrócą uwagę, a państwo młodzi będą się w nim czuć wyjątkowo. Nie sposób też nie wspomnieć o tym, że zabytkowe auto idealnie pasuje do atmosfery panującej w Krakowie – stolica Małopolski słynie z niezwykłej architektury oraz z zabytków.

Zabytkowe auto na ślub – o czym trzeba pamiętać?

Jak podpowiadają eksperci z wypożyczalni iPanek, która prowadzi działalność m.in. w Krakowie, przy wypożyczaniu zabytkowych samochodów koniecznie trzeba pamiętać o wcześniejszej rezerwacji. Popyt na takie auta jest duży – zwłaszcza w sezonie ślubnym. Z załatwieniem sprawy nie ma co zwlekać do ostatniej chwili, gdyż wtedy może się okazać, że wynajęcie upatrzonego sobie samochodu niestety nie wchodzi w rachubę.

Zabytkowe auto na ślub – jak wynająć?

Decydując się na wynajęcie zabytkowego samochodu na ślub w Krakowie, należy w pierwszej kolejności zastanowić się, jaki to ma być samochód. W tym zakresie sporo jest opcji do wyboru – Lincoln, Bentley, Aston Martin, Porsche etc. Mając sprecyzowane oczekiwania względem auta, łatwiej jest dokonać selekcji ofert. Rezerwacji pojazdu można dokonać telefonicznie, online lub osobiście. Przed podpisaniem umowy niezbędne jest omówienie jej warunków. Niektóre wypożyczalnie udostępniają zabytkowe auta wyłącznie z szoferem, a cena usługi zależy m.in. od długości najmu oraz modelu, marki i wartości samochodu.

You May Also Like

Z czego wynika popularność kombajnów marki Bizon w Polsce?

Pomimo dostępu do wielu kombajnów z zagranicy, wciąż sporą popularnością cieszą się…

Środki do czyszczenia opon i felg – co się sprawdza?

Pielęgnacja opon i felg jest kluczowa nie tylko dla wyglądu samochodu, ale…

Czym jest auto detailing i dlaczego warto dbać o swoje auto?

Czym jest auto detailing i dlaczego warto dbać o swoje auto? Z…

Jaki zestaw naprawczy do opon wybrać?

Coraz więcej samochodów nie jest już fabrycznie wyposażona w koło zapasowe. Producenci…